Hizmetlerimiz

TASARIM ALANLANI

Website

Kendinizi, şirketinizi veya bir ürünü tanıtmak istediğinizde geniş kitlelere ulaştırabime adına internet ağını kullanmak isterseniz tam yerindesiniz. HTML,CSS,JAVA,JQUERY vs gibi yazım dilleri kullanılarak statik veya dinamik siteler ihtiyacınıza uygun, göz alıcı tasarımlarla hizmetinize sunulur.

 


Mobil Uyum

İnternet mobil cihazlarda yaygın birşekilde kullanılmaya başlandığından ürünlerinizi , markanızı kişilere ulaştırmanın en iyi yolllarından biride mobil uyumlu tasarımlardır. Cep telefonu, tablet gibi mobil platformlara uygun tasarımlarımız mevcuttur.

 


SEO Optimizasyon

Arama Motorlarında ön plana çıkma, ürünlerinize veya firmanıza ulaşmada en iyi kelimeleri seçmede sizlere yardımcı oluyoruz. Tüm arama motorlarına uygun tasarımlarla hizmet sunuyor ve bu farkla da google gibi büyük arama motorunda ön plana çıkabiliyorsunuz. Sadece bize güvenin.

 


Grafik Tasarım

Profesyonelliğinize profesyonel tasarımlarla profesyonellik katın. Şık, göz alıcı tasarımlarla firmanızı ön plana çıkarabilirsiniz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, profesyonel ekipmanlarla, yazılımlarla en iyi arayüzleri tasarlamakta ve sizlere sunmaktadır. Sektörünüzü belirler ve işe koyuluruz.

 


Yazılım

Masaüstü veya web alanlarında ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygulamalar geliştiriyoruz. Stok programları veya ihtiyacınızı belirleyip tasarladığımız ürünler. SQL, MYSQL gibi veri tabanları C#, PHP gibi yazılım dilleri kullanarak işlerinizi kolaylaştırıcı uygulamalar geliştiriyoruz.

 


Kurumsal Kimlik

Logo, Kartvizit, Dosya gibi kurumsal kimlik oluşumunda tasarımlarımızla sizlere hizmet verebilmekteyiz. Yapmış olduğunuz kaliteli ürünleri en iyi şekilde temsil edebilecek bir kimliğe kavuşabilmeniz için ekibimizle çalışmalar, değerlendirmeler yapıyor ve ürünler sunuyoruz.

 


MultiMedya

Video, fotoğraf alanlarında ürünlerinizi tanıtmak için multimedya ürünleri oluşturabiliyoruz. Reklamlarınızda veya sitenizde profesyonelliğinizi sergileyebilirsiniz.